Zuhal Topal ’ın programında milyonları şaşkına çeviren karar

Zuhal Topal ’ın programında milyonları şaşkına çeviren karar

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Zuhal Topal ’la da “Ali ’den, milyonları şaşkına çeviren karar!”

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal ’la” programına (bugün) Ali ’nin, Naz ’la ilgili kararı damga vurdu.

Geçtiğimiz hafta Naz ’ın; “Zuhal Abla, ben artık programa katılmak istemiyorum. Bugün son kez Ali ile konuşmak istiyorum” sözleri üzerine Ali ve Naz yüzleşmiş Ali, Naz ’ın gözyaşlarına dayanamamış ve ikili romantik bir kavuşma yaşamışlardı.

Ali ve Naz, bugün canlı yayındaydılar. Serum alarak ayakta duran Ali; “Bugün fazla hastayım. Konuyu fazla pozitif uzatmak istemiyorum. Hafta sonu da hastaydım. Naz beni bırakıp, tatile gitti. ‘Gitme ’ dedim gitti. Ben, sevdiğim birey hasta olduğunda başucundan ayrılmam. Naz ’ın, beni sevdiğini sanmıştım; fakat yanılmışım. Ben bu yola çıkmadan, son vermek istiyorum. Sizden de bir şey rica ediyorum Zuhal Hanım, ben istesem bile siz Naz ’la birlikte olmama müsade vermeyin” dedi.

Ali ’nin sözleri karşısında kendini haklı görebilen Naz; “Hafta sonu tatil yapmak için Bodrum ’a gittim. Ali ’ye haber verdim. ‘Birlikte gidelim ’ dedim, gelmedi. Ali benim eşim yok, erkek arkadaşım. böylece ben izin almam, yalnızca haber veririm” dedi.

Sizin durumunuz yılan hikayesine döndü diyen Zuhal Topal; “Bana sakın bundan daha sonra kimse Naz ve Ali diye gelmesin” dedi.