Zuhal Topal ’ın programında Naz ile Ali arasında geçen konuşmaya dikkat

Zuhal Topal ’ın programında Naz ile Ali arasında geçen konuşmaya dikkat

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ali ’den Naz ’a: Benim yoluma çıkma!
Hafta içi her gün Star TV ’de yayınlanan “Zuhal Topal ’la” programına, stüdyoya dönen Naz ile Ali arasında geçen konuşma damgasını vurdu.

Geçtiğimiz günlerde Ali ’nin, Gamze isimli talibini tanımak istemesi üstüne ağlayarak programdan ayrılan Naz, dün stüdyoya geri döndü. Ali için programda kaldığını ifade eden gelin adayı, “Gamze ile olmayacağını söylemiştim, olmadı. Kimseyle de olmayacak, çünkü Ali beni seviyor” dedi.

Naz ’ın sözlerine sinirlenen Ali, “Sen niçin geri geldin? Benim kafamı karıştırmak için mi geldin? ‘Naz defterini kapattım ’ dedim. Biz seninle olmayacağız. Benim yoluma çıkma! Burada kalıp locada oturacaksan, benim için kalma” diyerek, tepkisini ortaya koydu.

Araya giren sunucu Zuhal Topal, Ali ’ye kararından emin olup, olmadığını sordu. Ali ’nin kararından kesin olduğunu söylemesi üstüne Topal; “Ali, o zaman ne burada ne de haricen Naz ’la temas kurma. O da hatalı anlıyor. oysa ki istemiyorsun, bundan sonradan Ali ve Naz dinlemek istemiyorum” ifadelerini kullandı.

Duygularından emin olduğunu vurgulayan Ali, “Bir Daha böyle bir şey olmayacak” dedi. Naz da locada kalmak istediğini açıkladı.