Zuhal Topal ’ın programında Naz ile Ali son kez yüzleşti

Zuhal Topal ’ın programında Naz ile Ali son kez yüzleşti

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Naz ve Ali son kere yüzleşti! Olanlar oldu…

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal ’la” programına (bugün) Naz ve Ali ’nin son kez yüzleşmesi damga vurdu.

Locanın beğenilen gelin adaylarından Naz, bugün canlı yayında laf istedi: “Zuhal Abla, ben bundan böyle programa katılmak istemiyorum. Bugün son defa Ali ile konuşmak istiyorum” dedi.

Ali, talipleriyle görüşürken mutsuz oluyorum
Zuhal Topal, Ali ve Naz ’ı sarı koltuklara ziyafet etti. Naz; “Dün yine sinirlendim. Ali ’nin bana aldığı küpeleri ona fırlattım, özür diliyorum. Ben bundan böyle locada oturmak istemiyorum. Ali, talipleriyle görüşürken mutsuz oluyorum” dedi. Naz ’ın özür dilemesini beklemediğini söyleyen Ali; “Bazı şeyleri bana sinirlendiği için yaptığının farkındayım” dedi. Naz: “Ben gideyim, belki senin de mutlu olabileceğin birileri çıkar. Böyle olmuyor, en iyisi benim gitmem. Arkadaşlarıma veda ederek terketmek istedim” dedi.

Bir Daha dönmeyecek misin?
Zuhal Topal, Naz ’a; “Bir adaya da gelemiyorsunuz, ayrı da olamıyorsunuz. Ben de sana adalet veriyorum” dedi ve Ali ’ye, ne düşündüğünü sordu. Ali, Naz ’a; “Yeniden dönmeyecek misin?” dedi. Naz; “Hayır dönmeyeceğim. Sen de benim gitmemi istiyordun; bundan böyle gidiyorum” derken, gözyaşlarını tutamadı.

Romantik kavuşma
Ali, Naz ’ın gözyaşlarına dayanamadı. Yanında gidip Naz ’ın, gözyaşlarını sildi. Ali; “Daha dün, ondan önceki gün bana neler söyledi. Hemen gözyaşı döküyor. Naz ’ın, beni bu kadar sevdiğini tahmin etmiyordum. Gitmene sebep ben miyim?” diye Naz ’a sordu? Naz da; “Evet” dedi. Ali, stüdyodan terketmek için ayağa kalkan Naz ’ı kolundan tuttu; “Gitme” dedi. İkili sarıldılar.

Bu sırada programın bitmesine dakikalar kalmıştı. Zuhal Topal; “Buna ihtiyaçları var” diyerek, bütün stüdyoyu boşalttı. Stüdyoda kameramanlar ile Ali ve Naz ’ı baş başa bıraktı