Zuhal Topal ve kızı Lina ’dan eğlenceli paylaşım!

Zuhal Topal ve kızı Lina ’dan eğlenceli paylaşım!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ünlü oyuncu ve sunucu Zuhal Topal, hafta içi Fox TV ekranında yayınlanan Zuhal Topal ’la Sofrada programında yer almakta.

Haftanın 5 günü yayınlanan program için önemli bir emek sarf eden Topal, hafta sonunu ise ailesine ayırıyor.

Topal, instagram hesabından zaman zaman kızıyla birlikte çektikleri gülünç videoları yayınlamakta.

Hayranlarına “mutlu hafta sonları” diyelen bir paylaşım yapan Zuhal Topal, kızı Lina ile birlikte efektlerle farklılaştırılmış komik videosuyla uyarı çekti.

Hayranları da Topal ’ın kızını memnun etmek için girdi halleri görüp takdirlerini yorumlara yansıttı.

İşte o paylaşım:

Mutlu hafta sonları tatlişkolar👻 #maşallah 🧿 #haftasonukeyfi #lolbaby snapchat #ensevdiğimgün #annekızgünü👭💕 #onlygoodvibes #happyweekend #myprencess

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul ’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu ilk olarak olmak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve bununla birlikte yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk ’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv ’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve çeşitli organizasyonlarda yer aldı, çoğu tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı şahsiyet ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV ’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında fena bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Bildirmek Lüzumlu adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk müziği ve jüri kadar birinciliği hak etmiştir.

Esra Erol ’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına dek Star TV ’de yayınlanan “Zuhal Topal ’la Izdivaç” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları arasında TRT ’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1 ’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D ’de yayınlanan “ İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D ’de hafta içi her gün saat 13.30 ’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı müsabaka programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde dek Fox TV ’de evlilik programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha fazla tervih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV ’de yemek yemek yarışması sunmaya başlamıştır.